^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga

 

Certyfikaty

   
 
 

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
1803518

IV MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIM

26listopada w hali sportowej w Potoczku, reprezentacja dziewcząt ZST w Janowie lubelskim rozpoczęła drogę do Wojewódzkiego Turnieju Finałowego w piłce nożnej halowej dziewcząt. W pierwszym swoim meczu na etapie powiatowym dziewczęta naszej szkoły pokonały reprezentację L.O Janów Lubelski 3:1, a w kolejnym ZSCKR w Potoczku 5:0 i awansowały do półfinału wojewódzkiego. Miejscem gier półfinałowych była hala MOSIR w Biłgoraju, gdzie rywalizowały mistrzynie powiatów, a były to:

ZST Janów Lubelski

ZSZiO Biłgoraj

L.O im.M.Reja Kraśnik

ZSR Piotrowice

W wyniku losowania, w pierwszym meczu trzeba było walczyć z gospodarzem z Biłgoraja, a po meczu walki (2x10min) na świetlnej tablicy widniał wynik 0:0, co nie przekreślało szans na zwycięstwo w zawodach. Drugi mecz naszych dziewczyn zakończył się wynikiem 3:0 z „Rejem” Kraśnik, a trzeci 5:0 z ZSR Piotrowice. Bilans gier to 2wygrane i 1 remis dał nam 1miejsce w półfinałach i awans do finału wojewódzkiego.

Gdy nadszedł dzień 11grudnia 2018 roku pojechaliśmy do Chełma, na finał Wojewódzki gdzie do rozgrywek zgłosiły się drużyny z Janowa, Zamościa, Lublina, Białej Podlaskiej, Ryk, i Dubienki. Dziewczyny w pierwszym meczu pokonały drużynę z Dubienki 3:1, w drugim zaś uległy L.O im.Kraszewskiego z Białej Podlaskiej 0:2, i awansowały do „małego finału”.

W meczu o 3miejsce w województwie („mały finał”) dziewczyny walczyły z Zamościem, ulegając po „zaciętym boju” 2:3. Ostatecznie nasze zawodniczki zajęły IV miejsce w Finale Wojewódzkim Halowej Piłki Nożnej.

Skład drużyny: Bożek Agata, Krajewska Małgorzata, Styk Patrycja, Staszowska Agnieszka, Tofil Patrycja, Flis Beata, Michnik Magdalena, Skorupa Karolina, Kosidło Dominika.

Gratulujemy!