^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga

 

Certyfikaty

   
 
 

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
1803536

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W dniach 30 października i 7 listopada 2018r, na boisku Orlik Zespołu Szkół Technicznych odbyły się zawody w piłce nożnej dziewcząt i chłopców. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”.  Do rywalizacji w ramach Licealiady  przystąpiło 4zespoły chłopców i 3 zespoły dziewcząt.

Dziewczęta wygrywając 2 mecze (4:1 z Zespołem Szkół im.Wincentego Witosa, i 9:1 z Liceum Ogólnokształcącym im. Boh.Porytowego Wzgórza) zajęły pierwsze miejsce.

Natomiast chłopcy wygrywając 2mecze i jeden mecz remisując  zajęli 2 miejsce.

Składy naszych drużyn:

Dziewczęta- Krajewska Małgorzata, Michnik Magdalena, Styk Patrycja, Skorupa Karolina, Bożek Agata, Skorupa Paulina, Tofil Patrycja, Staszowska Agnieszka, Kosidło Dominika, Flis Beata.

 Chłopcy- Jargieło Mariusz, Ciupak Dariusz, Staszowski Krzysztof, Bielecki Dariusz, Łańczak Wiktor, Moskal Damian, Skrok Jakub, Sowa Damian, Sosnówka Karol, Vovnianka Oleksy, Żołynia Kacper, Wołowski Tomasz.

Gratulujemy.