^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga

 

Certyfikaty

   
 
 

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
1803461

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 2018R

W dniach 27.09 oraz 3.10 2018 r młodzież ZST brała udział w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

27września odbyły się zawody rangi powiatowej nad janowskim zalewem- na terenie „Zoomu Natury”. Do rywalizacji przystąpiły trzy szkoły średnie z powiatu janowskiego:  Liceum Ogólnokształcące im. Boh. Porytowego Wzgórza, Zespół Szkół im. Wincentego Witosa oraz młodzież z naszej szkoły. Każda ze szkół przystąpiła do rywalizacji zarówno w konkurencji dziewcząt (bieg 8x800m), jak i chłopców (8x1500m).

Drużyna dziewcząt w składzie: Ciupak Jolanta kl.3TE, Styk Patrycja kl.3TE, Krajewska Małgorzata kl.4TB,

Kulpa Izabela kl.3TUF, Skorupa Karolina kl.3TB, Bożek Agata kl.3TB, Wiechnik Agnieszka kl.2TE,

Flis Beata kl.2TI, Kiszka Agata kl.2TB, Bober Natalia kl.1TE, Zarzeczna Weronika kl.1TE, Kiełbasa Iwona kl.2TUF, Dominika Kosidło kl.2TUF, nie miały sobie równych i swoją sztafetę bardzo pewnie zwyciężyły zdobywając pierwsze miejsce. Drugie miejsce (uzyskując także awans na Zawody Rejonowe) zdobyły dziewczęta z janowskiego L.O, natomiast trzecie- żeńska sztafeta z Zespołu Szkół im.Wincentego Witosa.

W kategorii sztafeta chłopców ostateczna klasyfikacja szkół okazała się identyczna jak u dziewcząt, i nasi chłopcy także z bardzo dobrymi czasami, w bardzo pewnym i zdecydowanym stylu „ograła” pozostałe szkoły.

Drużynę męska stworzyli: Ciupak Dariusz kl.4TB, Golec Arkadiusz kl.3TS, Góra Cezary kl.3TI, Jargieło Mariusz kl.4TB. Kulpa Mateusz kl.3TB, Łukasik Kamil kl. 3TB, Szatkowski Szymon kl.3ED, Vovnianka Oleksy kl.2TS, Wasil Dawid kl.4ED, Zioło Radosław kl.3TS, Kozłowsky Igor kl.3TB, Czarnecki Bartosz kl.4ED.

3października zawodnicy z nauczycielami wf udali się na zawody rejonowe, czyli ćwierćfinał wojewódzki do miejscowości Biszcza (pow. biłgorajski), gdzie rywalizacja odbywała się w scenerii  Zalewu „Biszcza-Żary”.

Do rywalizacji przystąpiły szkoły średnie z Kraśnika, Biłgoraja, oraz janowskie sztafety.

Pomimo mało sprzyjającej aury pogodowej, dziewczęta z ZST uzyskały bardzo dobrą lokatę, broniąc tytułu mistrza powiatu i kończąc zawody na 4 pozycji.

Rywalizacja chłopców zakończona analogicznymi wynikami.

Zawody przebiegły pod dyktando gospodarzy którzy zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców  wygrał biłgorajski „elektryk”(RCEZ).

Gratulujemy wszystkim uczestnikom.