^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga

 

Certyfikaty

   
 
 

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
1803416

ZMAGANIA SZCZYPIORNISTÓW

W dniu 6 marca 2018roku w hali sportowej Zespołu Szkół- Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku rozegrano zawody sportowe o mistrzostwo powiatu szkół średnich w piłkę ręczną.

W rozgrywkach udział wzięły reprezentacje dziewcząt i chłopców z naszej szkoły. Mecze rozgrywane były przy komplecie publiczności zgromadzonej na trybunach hali sportowej, w systemie „każdy z każdym”. W sumie rozegrano 9 emocjonujących spotkań, w wyniku których reprezentacja dziewcząt z Zespołu Szkół Technicznych zajęła I miejsce, zdobywając mistrzostwo powiatu, a chłopcy zajmując III miejsce, stanęli na najniższym stopniu podium.

Dziewczęta dzięki wygraniu zawodów, będą reprezentowały powiat janowski w zawodach rejonowych w Kraśniku.

Składy drużyn:

Dziewczęta:

Bożek Agata kl.2tb, Cyran Kinga kl.3tb, Kiełbasa Iwona kl.1tuf, Krajewska Małgorzata kl.3tb, |Kulpa Izabela kl.2tuf, Michnik Magdalena kl.3tb, Skorupa Karolina kl.2tb, Skorupa Paulina kl.1tb, Styk Patrycja kl.2te, Wołoszyn Katarzyna kl.2te, Zielińska Oliwia kl.3tuf, Tofil Patrycja kl.1tuf

Chłopcy:

Bielecki Robert kl.3tb, Biżek Krzysztof kl.4tb, Blacha Michał kl.3tb, Bober Jakub kl.2ts, Cierlak Damian kl.3ti, Czarnecki Bartłomiej kl.2te, Gałus Daniel kl.2tb, Góreczny Grzegorz kl.3tb, Kufel Arkadiusz kl.3tb, Kulpa Mateusz kl.2tb, Moskal Damian kl.2ti, Moskal Wiktor kl.3ts, Zięba Mikołaj kl.4tm.

Gratulujemy wyników!