^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga

 

Certyfikaty

   
 
 

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
1803543

POWIATOWA LICEALIADA W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

W dniu 26 lutego 2018r  w Zespole Szkól w Modliborzycach odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Dziewczęta z naszej szkoły wystąpiły w następującym składzie: Małgorzata Krajewska kl.3TB, Magdalena Michnik kl.3TB, Kinga Cyran kl.3TB, Katarzyna Mazur kl.4TE, Dominika Pasztaleniec kl.4TE, Marlena Kania kl.4TE, Iwona Kiełbasa kl.1TUF, Patrycja Styk kl.2TE, Katarzyna Wołoszyn kl.2TE, Katarzyna Sajdak kl.3TUF. 

Poziom rozgrywek na turnieju był bardzo wyrównany i wysoki, wszystkie pojedynki były bardzo „zacięte”. Pomimo mocnego zaangażowania i woli walki, naszej drużynie nie udało się awansować do zawodów wyższego szczebla. Drużyna ostatecznie zajęła 3miejsce.

Liczymy, że niebawem nasze dziewczęta poprawią swoje lokaty „odgywając” się przeciwniczkom, tym razem na piaszczystych boiskach – Powiatowa Licealiada w Piłce Plażowej (maj 2018r.)

Gratulujemy!