^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga

 

Certyfikaty

   
 
 

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
1066293

„Wspomnienia z lata”

Dnia 12 września 2014r. klasy czwarte Technikum Ekonomicznego i Technikum Mechanicznego Zespołu Szkół Zawodowych w Janowie Lubelskim, uczestniczyły w czterogodzinnym szkoleniu, które obejmowało następujące zagadnienia: podstawowe umiejętności posługiwania się sprzętem ratowniczym, podstawy pływania na kajakach, łodziach wiosłowych oraz łodziach żaglowych. W szkoleniu uczestniczyło 17 osób. Miejscem spotkania była Przystań Klubu Żeglarskiego „ZEFIR” w Janowie Lubelskim, która znajduje się nad Zalewem Janowskim. Uczestnicy szkolenia pogłębili swoją wiedzę i doskonalili umiejętności żeglarskie. Szkolenie odbyło się w miłej i serdecznej atmosferze.