^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga

 

Certyfikaty

   
 
 

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
1066304

Biegów czas…

 

Biegów czas…

Przyszła jesień, znowu wrzesień, no i biegów pora, więc co prędzej rusza w teren „cała” nasza szkoła. 

Zgodnie z tradycją wrześniową, nasza młodzież maszeruje i biega na znanej wszystkim trasie zwanej „hydrofornią”. Na mierzącej 800m dla dziewcząt i 1500m dla chłopców trasie, w ramach lekcji lekkiej atletyki i atletyki terenowej, zostali wyłonieni najlepsi średniodystansowcy spośród uczniów naszej szkoły. Dziesięciu najlepszych biegaczy i biegaczek zostało zakwalifikowanych do reprezentowania szkoły na zawodach powiatowych w ramach kalendarza sportowego Licealiady.

 

Drużyna dziewcząt:

Drużyna chłopców:

1. Lenart Małgorzata I WA

2. Płatek Magdalena II TB

3. Kość Izabela I WA

4. Ligaj Beata II TE

5. Woś Justyna II LO

6. Rożek Edyta II LO

7. Rycerz Joanna II TE

8. Bulicz Sylwia II TE

9. Pyć Karolina I WA

10. Ożóg Alicja I TE

11. Biegas Edyta IV TE

12. Ligaj Monika IV TH

13. Wieleba Maria II LO

14. Flis Ewelina III WA

 

1. Grzegórski Karol II TB

2. Mazur Daniel I WA 

3. Kaproń Łukasz IV TB

4. Świercz Cezary I TB

5. Furmanowicz Mateusz I TS

6. Biegas Albert I WA

7. Powęska Łukasz II TS

8. Majkut Paweł II TS

9. Wiechnik Jan I WA

10. Wiśniewski Patryk II TS

11. Sulowski Sebastian I TS

12. Kałamajski Kamil IV TE

 

30 września o godz.10 wstawiły się reprezentacje wszystkich szkół średnich z powiatu janowskiego, by zmierzyć się w sztafetowych biegach przełajowych 10 x 1500m chłopców, oraz 10 x 800m dziewcząt. Zawodnicy nie mogli narzekać na brak dopingu, kibice licznie obstawili trasę biegów, zagrzewając ich do „dania z siebie wszystkiego”. Kibice również nie powinni mieć powodów do rozczarowania, ponieważ „walka na trasie” niejednokrotnie toczyła się „ramię w ramię”, „noga w nogę”

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za reprezentowanie naszej szkoły na zawodach sportowych.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji.