^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga

 

Certyfikaty

   
 
 

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
1803442

WYRÓŻNIENI PODCZAS JANOWSKIEJ GALI WOLONTARIATU 2017

12 grudnia w sali widowiskowej Janowskiego Ośrodka Kultury odbyła się Gala Wolontariatu, zorganizowana przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Janowie Lubelskim we współpracy ze Szkolnymi Klubami Wolontariusza. Mottem tego niezwykłego spotkania ludzi ze szczególną pasją była myśl Świętego Jana Pawła II: "Z miłości służcie jedni drugim". Podziękowania i gratulacje wolontariuszom składali ks. kanonik Jan Sobczak, Wicestarosta Powiatu Janowskiego - Antoni Kulpa, Burmistrz Janowa Lubelskiego - Krzysztof Kołtyś, Dyrektorzy Szkół i opiekunowie poszczególnych klubów wolontariusza. Podczas Gali wyróżnieni zostali Dyrektorzy Szkół za wspieranie, pomaganie i pielęgnowanie tradycji wolontarystycznej w szkołach, a także na podium za swoją działalność charytatywną stanęli koordynatorzy Klubów Wolontariatu.

Podziękowania oraz gratulacje przeplatane były wspaniałymi występami zdolnej młodzieży ziemi janowskiej. Naszą szkołę reprezentowała Agnieszka Startek, która swoim śpiewem podsumowała całą uroczystość, wykonując piosenkę "Radość najpiękniejszych lat" z repertuaru Anny Jantar. Przez prowadzących Galę odczytane zostały osobiste refleksje młodych ludzi, udzielających się w życiu społecznym.

Wśród wyróżnionych uczniów z naszej szkoły znalazły się takie osoby jak: Natalia Rycerz, Dawid Szatan, Weronika Kot, Piotr Pizoń, Jacek Szwedo, Damian Siwek, Honorata Piotrowska, Katarzyna Sajdak, Gabriela Wojciechowska, Karolina Spólnik, Diana Marchewka, Cezary Góra, Paweł Adamek oraz Wiktor Łańczak. Zasłużony dyplom otrzymali także nauczyciele: Monika Majkowska - Nizioł, Marzena Moskal i Ewa Grodecka. 

 

Anna Szmidt €“ Koordynator Szkolnego Klubu Wolontariusza „Amicus”