^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga

 

Certyfikaty

   
 
 

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
1803489

ŚWIĘTY MIKOŁAJ NA ODDZIALE DZIĘCIĘCYM W JANOWSKIM SZPITALU

7 grudnia delegacja wolontariuszy ze Szkolnego Klubu Wolontariusza "Amicus" z naszej szkoły wraz ze swoim opiekunem- Panią Anną Szmidt, wybrała się z mikołajkową wizytą do podopiecznych oddziału dziecięcego w janowskim szpitalu. Dzieci widząc Świętego Mikołaja z paczkami i mnóstwem słodyczy, przechodziły w stan od uśmiechu do pełnej powagi. Chcąc zrobić na wyjątkowym przybyszu dobre wrażenie sprzedawały mu moc ciepłych spojrzeń i uśmiechów. Z najmłodszymi dziećmi na oddziale byli również rodzice i ich Święty Mikołaj nie ominął, natomiast poczęstował słodką niespodzianką. Dziękujemy personelowi oddziału dziecięcego janowskiego szpitala  za miłe przyjęcie i oprowadzenie po salach, w których oczekiwały dzieci na moc mikołajkowych prezentów. W naszej szkole od połowy listopada zbierane były przybory szkolne, zabawki oraz pieniążki na zakup słodkich niespodzianek. Za akcję odpowiadały Panie: Ewa Grodecka i Anna Szmidt. Naszą świąteczną tradycję oraz wizyty w szpitalu będziemy pielęgnować i będziemy dawać ciągle radość najmniejszym.

 Anna Szmidt- Koordynator Szkolnego Klubu Wolontariusza "Amicus