^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga

 

Certyfikaty

   
 
 

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
1803414

KAŻDY MOŻE ZOSTAC ŚW. MIKOŁAJEM

W dzień celebrowania dnia Świętego Mikołaja, czyli 6 grudnia, kiedy każda grzeczna istota na naszej planecie czeka na odwiedziny pana z siwą długą brodą, ubranego w czerwony charakterystyczny strój, grupa wychowanków naszego Internatu wraz ze swoimi wychowawcami w osobach: Pani Monika Majkowska - Nizioł oraz Pani Anna Szmidt odwiedziła dzieci z Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej "Promyk"w Janowie Lubelskim.  Kilka osób z tej niesamowicie empatycznej grupy uczniów jest członkiem Szkolnego Klubu Wolontariusza "Amicus", działąjącego w Zespole Szkół Technicznych, jak również i w Internacie. Liderką wśród wychowanków, przygotowującą mikołajkowe łakocie i prezenty dla podopiecznych "Promyka" była niezastąpiona w tej funkcji- Weronika Kot- uczennica Klasy II Technikum Usług Fryzjerskich. W tym roku dzieci pisały listy do Świętego Mikołaja i tak stworzoną korespondencję nasze wychowanki przekazały błyskawiczną pocztą do krainy Świętego Mikołaja. Życzenia dzieci zostały spełnione, a my wraz z całą grupą wolontariuszy czujemy się spełnieni, że nasza misja specjalna na ten wyjątkowy dzień w roku została z sukcesem zakończona. Święty Mikołaj miał w tym sezonie wielu pomocników, którzy sprawili, że wielka radość i bezcenny uśmiech zagościły na twarzach dzieci. Tradycję współpracy ze Świętym Mikołajem dla podopiecznych "Promyka" stale i z wielką przyjemnością będziemy pielęgnować.

 Anna Szmidt