^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga

 

Certyfikaty

   
 
 

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
1066287

ZST ma serce. I to nie byle jakie.

Nakręcamy się na pomaganie. Dzięki inicjatywie pani Dyrektor Iwony Pająk w Zespole Szkół Technicznych stanęło dziś wielkie czerwone serce. Choć jest metalowe ma wielką moc, może pomieścić blisko 70kg nakrętek.

Dlaczego akurat nakrętki? Bo przy swoich niewielkich rozmiarach są doskonałym źródłem plastiku z recyklingu oraz są łatwe do przechowywania. Zebrane nakrętki zostaną przekazane rodzicom chorego Kacperka. Serce dla Kacperka wykonane zostało na warsztatach szkolnych przez naszych super zdolnych uczniów pod opieką nauczyciela praktycznej nauki zawodu.

Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do akcji. Worki czy kartony z nakrętkami już nie muszą zalegać w Państwa domach. Przynieście je do pojemnika, idąc na spacer, do pracy czy na zakupy

Ewa Grodecka