^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga 

Certyfikaty

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
989746

Zdalne nauczanie.

Drodzy uczniowie oraz nauczyciele, na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 5 listopada 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informuję, że od dnia 9 listopada 2020 r. do dnia 29 listopada 2020 r. nauka w Zespole Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim odbywać się będzie w trybie zdalnym z wykorzystaniem metod
i technik kształcenia na odległość przyjętych w szkole.
Dla uczniów ostatnich klas 4-letniego technikum, którzy w zimowej sesji egzaminacyjnej (styczeń-luty 2021 r.) będą zdawali końcowy egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie, w okresie do 29 listopada br. możliwe będzie prowadzenie części zajęć praktycznych stacjonarnie. Zajęcia te będą realizowane w wybranych dniach tygodnia, w wymiarze nieprzekraczającym 10 godz. w tygodniu wg obowiązującego planu lekcji od 9 listopada 2020r.

Link do Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 5 listopada 2020 r.:
https://dziennikustaw.gov.pl/D2020000196001.pdf

Dyrektor ZST w Janowie Lubelski
Pająk Iwona