^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga 

Certyfikaty

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
989733

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzień Edukacji Narodowej jest świętem społeczności szkolnej, okazją do wyrażania wdzięczności za trud włożony w edukację i wychowanie młodzieży oraz  szczególnego uznania randze zawodu nauczyciela.

Okoliczności sprawiły, że w tym roku obchodziliśmy w sposób inny niż zazwyczaj. Choć nie było uroczystego spotkania na auli, to jednak, by zachować odświętny charakter tego dnia, wszyscy pracownicy szkoły, uczniowie oraz rodzice mogli obejrzeć za pośrednictwem Internetu akademię przygotowaną przez uczniów. Agata Kiszka, Julia Pyć, Agnieszka Staszowska, Kinga Drąg, Julia Igras, Dawid Szpyra oraz Mateusz Goch omówili poszczególne aspekty pracy nauczycieli oraz złożyli serdeczne życzenia. Do tych ostatnich dołączyli się uczniowie całej szkoły – co uwidocznione zostało na teledysku.

 

Link do filmu: KLIK

Organizatorzy