^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga

 

Certyfikaty

   
 
 

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
1125571

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020.

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice

Przez ostatnie miesiące w sposób niekonwencjonalny odbywaliśmy lekcje. W taki też sposób organizujemy dzień zakończenie roku szkolnego. 26 czerwca o godzinie 10.00 spotkamy się wirtualnie na uroczystej akademii z tej okazji (link do filmu pojawi się na stronie szkoły kilka minut przed 10.00).

Tylko uczniowie klasy trzeciej Branżowej Szkoły I Stopnia, którzy kończą szkołę, spotkają się  z Wychowawcą w auli szkoły o godzinie 10.30,  aby odebrać świadectwa. Uczniowie pozostałych klas otrzymają świadectwa 1 września. Jeśli jednak ktoś będzie potrzebował świadectwo wcześniej, to może je odebrać po uprzednim uzgodnieniu z pracownikiem Sekretariatu Szkoły.

Dziękuję Nauczycielom za kreatywność, zaangażowanie i podjęcie wyzwania, jakim było nauczanie zdalne, uczniom za współpracę i dojrzałe podejście do swoich obowiązków, Rodzicom za wspieranie swoich dzieci i szkoły w realizacji tego trudnego wyzwania, jakie postawiła przed nami rzeczywistość. Wszystkim  życzę spokojnych i bezpiecznych wakacji i co najważniejsze, abyśmy spotkali się w szkole 1 września 2020 roku.

Dyrektor Szkoły
Mariusz Wieleba

 

Kliknij w obrazek aby przejść dalej.