^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga 

Certyfikaty

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
1038920

Matura próbna 2020.

DRODZY MATURZYŚCI

W dniach 2-8 kwietnia CKE oraz OKE w Krakowie udostępnią arkusze maturalne do matury próbnej. Zachęcam wszystkich maturzystów naszej szkoły, aby zapoznali się z informacją Dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 26 marca 2020r. dotyczącym szczegółów przeprowadzenia próbnego egzaminu maturalnego (link do informacji: klik ) i przystąpili do matury próbnej, pobierając arkusze ze strony CKE lub OKE w Krakowie. Proszę zapewnić sobie warunki zbliżone do rzeczywistych podczas egzaminu.

Odpowiedzi w postaci pliku Word lub skanu rozwiązań odręcznych proszę przesłać e-mailem do nauczycieli uczących danego przedmiotu w danej klasie.

Dyrektor Szkoły
Mariusz Wieleba