^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga 

Certyfikaty

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
939716

WRÓŻBY ANDRZEJKOWE DLA DZIECI Z OŚRODKA REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZEGO W JANOWIE LUBELSKIM

Wychowankowie Internatu ZST, nasza młodzież niesie radość i wsparcie wszystkim, nie tylko starszym i potrzebującym. Pierwszy raz byliśmy z wizytą andrzejkową u wychowanków z ORW-u. Wspólne zabawy i wróżby przygotowane specjalnie dla dzieci poprzedziły świąteczne makijaże wykonane przez nasze uczennice: Kingę Drąg, Izabelę Hawryło i Weronikę Kot z Technikum Usług Fryzjerskich i Kamilę Tur z Technikum Budowlanego.
Cała sala połyskiwała złotymi gwiazdkami andrzejkowymi wymalowanymi na policzkach dzieci. W ten wyjątkowy czas wróżki Weronika i Kamila oraz wróżbita Mateusz Goch z Technikum Budowlanego przepowiadali wszystkim przyszłość rozdając ciasteczkowe wróżby. Radosny klimat wspólnej zabawy został uchwycony na zdjęciach.

Anna Majdanik