^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga 

Certyfikaty

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
939702

MAGICZNE SPOTKANIE WSPANIAŁYCH LUDZI

Wspólne wróżby i bal andrzejkowych wychowanków Internatu ZST i mieszkańców Domu Pomocy Społecznej „Barka” to stały element Naszego kalendarza uroczystości. W tym roku bawiliśmy się wspólnie w środę, 27 listopada. W przygotowaniach do balu pomagały przyszłe fryzjerki - uczennice kl. Technikum Usług Fryzjerskich pod opieką Pani Agnieszki Orzeł. W ten wyjątkowy wieczór piękne wróżki przepowiadały wszystkim tylko świetlaną przyszłość. Radosny klimat zabawy udzielił się wszystkim. Miłym i wartościowym akcentem spotkania był przygotowany przez uczniów patriotyczny montaż słowno-muzyczny poświęcony Niepodległej. Kolejna wizyta w „Barce” z pewnością będzie rozbrzmiewała kolędami, więc do zobaczenia.

Anna Majdanik

 

Kliknij obrazek aby przejść do galerii.