^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga 

Certyfikaty

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
939743

Aktywny udział młodzieży z Branżowej Szkoły I Stopnia w działaniach Hufca Pracy

Uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia należący do Hufca Pracy, Grupa Wychowawcza w Janowie Lubelskim, bardzo aktywnie włączają się w działalność hufcową i godnie reprezentują naszą szkołę i miasto, w różnego rodzaju inicjatywach i konkursach.

Uczennica I kl. BSI st. Barbara Król reprezentowała HP i ZST w Janowie Lubelskim, uczestnicząc w XII Biegu Papieskim w Lublinie, organizowanym dla upamiętnienia rocznicy wyborów Karola Wojtyły na papieża Jana Pawła II. Natomiast na Przeglądzie Pieśni Patriotycznej „Jeszcze jeden krąg dokoła” w Białej Podlaskiej swój talent wokalny zaprezentowała uczennica kl. II BSI st. Sylwia Rębisz.

Wychowawca HP

Elżbieta Jaworska