^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga 

Certyfikaty

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
939712

Powiatowa Licealiada w Drużynowym Badmintonie Dziewcząt i Chłopców.

Dnia 14.11.2019 r. w Potoczku odbyła się Powiatowa Licealiada w Drużynowym Badmintonie Dziewcząt i Chłopców. Naszą szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców w składzie: Dziewczęta - Beata Flis, Sylwia Krzysztoń , Klaudia Szczuka Chłopcy - Piotr Hulak, Bartłomiej Czarnecki, Damian Moskal Pod opieką Bartosza Hulaka. Dziewczęta zajęły 3 miejsce, natomiast chłopcy po ciężkich i długich bojach zajęli 1 miejsce , wygrywając wszystkie możliwe mecze. Tym samym zapewnili sobie awans do zawodów na szczeblu rejonowym. Dziękujemy uczniom za godne reprezentowanie naszej szkoły i życzymy sukcesów w dalszych rozgrywkach.

Bartosz Hulak