^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga 

Certyfikaty

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
824755

Nowy zawód – nowe możliwości - kwalifikacyjne kursy zawodowe w Zespole Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim

Nowy zawód – nowe możliwości - kwalifikacyjne kursy zawodowe w Zespole Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim

Zapraszamy do udziału w projekcie „Nowy zawód – nowe możliwości” skierowanym do mieszkańców województwa lubelskiego.

Miejscem realizacji projektu będzie Zespół Szkól Technicznych w Janowie Lubelskim przy ul. Ogrodowej 20.

Kwalifikacyjne kursy zawodowe umożliwiają szybkie uzupełnienie kwalifikacji zawodowych lub przekwalifikowanie się i zdobycie nowego, atrakcyjnego zawodu. 
Kursy zawodowe są bezpłatne i trwają 2 semestry a zapisanie się do projektu jest bardzo proste – nie musisz zdawać żadnych egzaminów wstępnych, a jedynie dostarczyć dokumenty wymagane przy rekrutacji. Na kurs zawodowy może zapisać się każdy, kto ukończył 18 lat oraz ma wykształcenie minimum podstawowe. Kursy są skierowane zarówno dla osób pracujących jak i bezrobotnych.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na kursy: technik usług kosmetycznych oraz technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

W przypadku kursu technika usług kosmetycznych uczestnicy uzyskają kwalifikacje do pracy w gabinetach kosmetycznych, salonach odnowy biologicznej, hotelach, SPA oraz w studiach stylizacji. Otrzymają również pakiet kosmetyków i narzędzi niezbędnych do realizacji praktycznej części zajęć. Kurs technika urządzeń i systemów energetyki odnawialnej pozwoli z kolei uzyskać kwalifikacje do pracy w przedsiębiorstwach zajmujących się montażem i eksploatacją systemów energetyki odnawialnej. Kursanci Spotkają się z pracodawcami i ekspertami w dziedzinie OZE.

Po ukończeniu kursu otrzymujesz świadectwo, a po zdaniu egzaminu państwowego – dyplom poświadczający kwalifikacje i uprawniający do pracy w danym zawodzie. Kursy pozwalają na zdobycie zawodu w 1 rok. Zajęcia będą odbywać się w weekendy i rozpoczną się w połowie września 2019.


Kontakt i więcej informacji w sprawie rekrutacji można znaleźć:
- na stronie internetowej:  www.kursylubelskie.pl
 - pod numerami telefonów: 535 467 183 lub 508 280 018
 - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Projekt „Nowy zawód – nowe możliwości” realizowany jest w ramach Osi priorytetowej 12 Edukacja, kwalifikacje i kompetencje, działanie 12.4 Kształcenie zawodowe przez firmę ATUM Sp. z o.o. w partnerstwie z firmą Recentia – Szkoły, Kursy, Szkolenia – Marta Dajewska. Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 i jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.