^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga 

Certyfikaty

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
824830

19 CZERWCA ZAKOŃCZYŁ SIĘ ROK SZKOLNY 2018/2019

Na uroczystości, odbywającej się na auli szkolnej, gościliśmy ks. kanonika dra Jacka Beksińskiego, wicestarostę Michała Komackiego oraz przedstawicieli Rady Rodziców.

Zakończanie przebiegało kilkuetapowo – na zasłużoną emeryturę przeszła Pani Bożena Malinowska,  która  ponad trzydzieści lat pracując w internacie, dbała o to, by posiłki tam przygotowywane były smaczne i zdrowe, a atmosfera rodzinna. Również zamknęła pewien etap swojego szklonego życia Pani Anna Szmidt, znakomita rusycystka, inicjatorka wielu akcji charytatywnych i wspaniała przyjaciółka młodzieży. Całe swe serce wkładała w pracę z kolejnymi rocznikami młodych ludzi, kształtując ich osobowość i uwrażliwiając na cierpienie drugiego człowieka i chęć pomocy.

Ten dzień był  również ostatnim dniem nauki w naszych murach 27 uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej, którzy otrzymali świadectwa ukończenia szkoły. Była wśród nich Kinga Kędziora, która otrzymała  świadectwo z wyróżnieniem.  Kinga, oprócz tego , że była bardzo dobrą uczennicą i miała stuprocentową frekwencję,   to pełniła funkcję  „nadwornego fotografa szkoły”.

Dla czterdziestu czterech uczniów ZST ten dzień był szczególnie ważny, ponieważ  ten rok szkolny udało im się skończyć , uzyskując świadectwo z wyróżnieniem.  Wielu uczniów otrzymało również nagrody książkowe, puchary i okolicznościowe dyplomy w ramach różnych aspektów działalności w szkole.

Nagodzonym serdecznie gratulujemy, a wszystkim życzymy udanych wakacji!

Do zobaczenia we wrześniu! 

                                                                                                                             Aldona Pituch

                                                                                                                             Opiekun SU