^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga 

Certyfikaty

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
469093

II FINAŁ KONKURSU RECYTATORSKIEGO W JĘZYKU ANGIELSKIM W ZAMOŚCIU.

W poniedziałek 12 marca odbył się II Finał Konkursu Recytatorskiego w Języku Angielskim. Konkurs organizowała Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Zamościu we współpracy z Ambasadą Irlandii. W tym roku tematem przewodnim była poezja irlandzka.  Karolina Ożóg uczennica II klasy Technikum Ekonomicznego została wyróżniona recytując z pamięci, po angielsku, wiersz poety irlandzkiego Patryka Kavanagh „Pegasus”. Obserwując zmagania dużej ilości uczniów miło jest upewnić się, że wielu jest jeszcze młodych ludzi pasjonujących się czytaniem poezji. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun:

Bartosz Szabat