^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga

 

Certyfikaty

   
 
 

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
1803397

Uczniowie ZST wśród najlepszych !

30 marca br. najzdolniejsi uczniowie janowskich szkół średnich otrzymali z rąk Starosty Janowskiego Pana Artura Pizonia dyplomy potwierdzające przyznanie Stypendiów Starosty.  O stypendium może ubiegać się uczeń, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki.

W uprzywilejowanym gronie najlepszych znaleźli się uczniowie Zespołu Szkół Technicznych : Damian Wcisło, Patrycja Ciupak, którzy zostali wyróżnieni w kategorii stypendium naukowego, Karolina Czajka, Julia Igras, Amelia Widz- nagrodzone w kategorii stypendium artystycznego oraz Natalia Mędrek , która została wyróżniona w kategorii stypendium sportowego. Ponadto stypendium za osiągnięcia w nauce otrzymał Szymon Glinka – uczeń Branżowej Szkoły I Stopnia.

Naszym stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!