^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga

 

Certyfikaty

   
 
 

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
1803463

14 MARCA - DZIEŃ LICZBY π

W ramach obchodów Dnia Liczby Pi w naszej szkole odbyły się drużynowe zawody matematyczne pod hasłem „Zainwestuj w matematykę”.

Celem Konkursu było pobudzanie i rozwijanie zainteresowań matematycznych uczniów.

Do zawodów przystąpiły klasy 4dsp, 4ep, 4eig, 4msg oraz 4dbg. Każdą klasę reprezentował trzyosobowy zespół. Zadaniem uczniów było rozwiązywanie zadań prezentowanych przez koordynatorów konkursu.  Najwyższe wyniki uzyskał zespół z klasy 4eig.

W naszej szkole odbył się również konkurs Mistrz Szybkiego Mnożenia. Dzięki kreatywności naszych uczniów konkurs odbywał się drogą elektroniczną. Do zabawy przyłączyli się chętni uczniowie z każdej klasy oraz część nauczycieli.

Mistrzami Szybkiego Mnożenia zostali uczniowie: Łukasz Mazur z klasy 4ig, Mateusz Małek z klasy 4ip oraz Julia Igras z klasy 4fg.

 

Uczestnikom konkursów serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy wygranej!