^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga

 

Certyfikaty

   
 
 

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
1803462

Kolejny sukces fryzjerek

Dnia 7 lutego 2023 roku w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim odbył się VI Międzyszkolny Turniej Fryzjerski pod Honorowym Patronatem Ministra Edukacji i Nauki.

Tematem konkursu był ,,Karnawał na Antarktydzie". Udział w nim wzięły dwie uczennice Technikum - obie zajęły miejsce na podium. Uczennica klasy czwartej Amelia Widz zajęła drugie miejsce, a Karolina Czajka – trzecie.

Do konkursu dziewczyny przygotowały nauczycielki przedmiotów zawodowych fryzjerskich - Panie Małgorzata Białek i Agnieszka Orzeł. W rolę modelek wcieliły się uczennice naszej szkoły Natalia Syroka i Patrycja Zioło z klasy drugiej.

Dziewczętom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!