^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga

 

Certyfikaty

   
 
 

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
1803466

Gratulacje dla Julii Igras!

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Julia Igras, uczennica klasy 4fg znalazła się w zaszczytnym gronie 23 recytatorów wybranych z całego województwa lubelskiego i reprezentowała powiat janowski w 26. Jesiennym Konkursie Recytatorskim w Lublinie. Tematem tegorocznej edycji konkursu była „Współczesność”.

W środę 30 listopada 2022r. w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbył się Turniej Wojewódzki. Warto nadmienić, iż Julia już po raz trzeci z rzędu reprezentowała nasz powiat, tym razem  recytowała fragment prozy Agnieszki Osieckiej.

Gratulujemy Julii i życzymy dalszych wspaniałych sukcesów.

 

Iwona Martyna