^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga

 

Certyfikaty

   
 
 

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
1389143

Fryzjerzy na targach Beauty Forum and Hair

Fryzjerzy na targach Beauty Forum and Hair

Dnia 18 września młodzież klas Technikum kształcąca się w zawodzie technik usług fryzjerskich odwiedziła Targi Warszawskie, gdzie odbywała się szósta edycja  BEAUTY FORUM & HAIR.  

Nasza młodzież pod opieką nauczyciela zawodu - Pani Agnieszki Orzeł miała możliwość zapoznania się z produktami wiodących firm w branży fryzjerskiej i kosmetycznej, a także z ofertą wydawnictw branżowych.

Organizatorzy Targów Warszawskich zapewnili uczestnikom wiele atrakcji. Na szczególną uwagę zasługiwały liczne pokazy i prezentacje, zarówno na stoiskach wystawców  (pokazy stylistów znanych marek), jak i na scenach. Nasi przyszli fryzjerzy wysłuchali m.in. wykładu „Zabiegi wygładzające i regenerujące Prime Pro Extreme” przygotowanego przez Larisse Barreto i obejrzeli mistrzostwa HAIR MASTER CUP – Ogólnopolskich Mistrzostw Artystów Fryzjerstwa w kategorii Long Hair Creation. Uczestnicy targów mieli również możliwość zapoznania się z modelowym wyposażeniem salonu urody urządzonym według najnowszych trendów.

Wyjazd na ten wyjątkowy pod względem charakteru i zasięgu event skierowany do profesjonalistów branży beauty zorganizowały: p. M. Białek  p. A.Orzeł.