^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga

 

Certyfikaty

   
 
 

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
1497636

JULIA IGRAS LAUREATKĄ WOJEWÓDZKIEGO 25. JESIENNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

W środę 8 grudnia w  Centrum Kultury w Lublinie odbył się Koncert Galowy laureatów 25. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego „Śmiechem- żartem”. Uroczysta gala połączona była z odczytaniem protokołu, ogłoszeniem wyników oraz wręczeniem dyplomów i nagród.

Uczennica klasy 3fg Julia Igras została laureatką Turnieju Wojewódzkiego 25. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego. Jury doceniło jej ekspresję słowa i kunszt artystyczny przyznając Julii II miejsce w kategorii: szkoły ponadpodstawowe i dorośli.

Koncert finałowy był również okazją do ponownego wysłuchania prezentacji wybranych laureatów.  W turnieju wojewódzkim brało udział 59 recytatorów, a Julia Igras znalazła się w gronie ośmiu wybranych laureatów, którzy prezentowali swoje umiejętności recytatorskie podczas Koncertu Galowego. Przypomnijmy, że Julia recytowała fragment prozy Stefanii Grodzieńskiej „O bezsilności”.

Jest to wielki sukces uczennicy. Gratulujemy Julii tytułu laureata oraz zdobycia II miejsca i życzymy dalszych wspaniałych sukcesów.

 

Link do transmisji z Koncertu Galowego i wręczenia nagród: kliknij tutaj!

Link do wystąpienia Julii Igras: kliknij tutaj!

Iwona Martyna