^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga

 

Certyfikaty

   
 
 

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
1497628

Światowy Dzień AIDS

Światowy Dzień AIDS obchodzony jest 1 grudnia .Uczniowie naszej szkoły  włączyli się do kampanii profilaktycznej ,   HIV/AIDS  obchodzonej w tym roku pod hasłem" Czy wiesz , że .... ". Głównym celem kampanii jest zwrócenie uwagi na problem zakażeń HIV/AIDS oraz solidaryzowanie sie ludźmi dotkniętymi choroba.  

W ramach kampanii zostały przeprowadzone   następujące działania  :

- konkurs wiedzy o HIV/AIDS 

- akcja czerwona kokarda - która jest symbolem solidarności z osobami żyjącymi z HIV

- pogadanka przeprowadzona przez Panią Emilie Felek z Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Janowie Lubelskim  

W konkursie wzięło udział 45 uczniów z klas III i  I  uczących sie w zawodzie Technik Usług Fryzjerskich   , II i I  - uczących sie w zawodzie Technik Informatyk  oraz uczniowie z klasy III Branżowej Szkoły I Stopnia.

Rozstrzygniecie konkursu oraz wreczenie nagród odbyło sie po pogadance z przedstawicielem sanepidu . W konkursie trzy pierwsze nagrody powędrowały do uczniów:

I miejsce Julia Igras klasa III TUF,

II miejcie Bartosz Tutka klasa I TI ,

III miejsce Jaworska Katarzyna klasa III TUF 

oraz  było 8 wyróżnień , które otrzymały Kacper Sokal, Król Wiktor, Kornelia Duma, Natalia Mędrek, Patrycja Bogdańska, Bartłomiej Szpyra, Krzysztoń Katarzyna, Gabriela Dziurda.  Nagrody dla uczestników konkursu ufundowała Powiatowa Stacja Sanitarno -Epidemiologiczna w Janowie Lubelskim.  Gratuluje zwycięzcom konkursu oraz osobom wyróżnionym. Bardzo serdecznie dziękuje wszystkich uczniom , którzy wzięli udział w konkursie. 

inicjator akcji : Monika Majkowska-Nizioł