^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga

 

Certyfikaty

   
 
 

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
1066284

Ogłoszenie

 

OGŁOSZENIE

Dnia 26.03.2021r. odbyła się rekrutacja uczniów  na kurs Nowoczesne techniki strzyżeń Gr. I  organizowany w ramach projektu „Rozwój Kształcenia Zawodowego w ZST w Janowie Lubelskim”. Projekt realizowany jest przez Zespół Szkół Technicznych, a dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Lista osób zakwalifikowanych na kurs Nowoczesne techniki strzyżeń Gr. I - znajduje się  na tablicy ogłoszeń obok biura projektu. Szczegółowe informacje w biurze projektu.

 

OGŁOSZENIE

Dnia 26.03.2021r. odbyła się rekrutacja uczniów  na kurs Przedłużanie i zagęszczanie włosów Gr. I organizowany w ramach projektu „Rozwój Kształcenia Zawodowego w ZST w Janowie Lubelskim”. Projekt realizowany jest przez Zespół Szkół Technicznych, a dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Lista osób zakwalifikowanych na kurs  Przedłużanie i zagęszczanie włosów Gr. I - znajduje się  na tablicy ogłoszeń obok biura projektu. Szczegółowe informacje w biurze projektu.

  

OGŁOSZENIE

Dnia 26.03.2021r. odbyła się rekrutacja uczniów  na kurs Barber Gr. I  organizowany w ramach projektu „Rozwój Kształcenia Zawodowego w ZST w Janowie Lubelskim”. Projekt realizowany jest przez Zespół Szkół Technicznych, a dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Lista osób zakwalifikowanych na kurs Barber Gr. I - znajduje się  na tablicy ogłoszeń obok biura projektu. Szczegółowe informacje w biurze projektu.

 

OGŁOSZENIE

Dnia 26.03.2021r. odbyła się rekrutacja uczniów  na kurs Nowoczesne techniki koloryzacji    Gr. I  organizowany w ramach projektu „Rozwój Kształcenia Zawodowego w ZST w Janowie Lubelskim”. Projekt realizowany jest przez Zespół Szkół Technicznych, a dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Lista osób zakwalifikowanych na kurs Nowoczesne techniki koloryzacji  Gr. I - znajduje się  na tablicy ogłoszeń obok biura projektu. Szczegółowe informacje w biurze projektu.