^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga

 

Certyfikaty

   
 
 

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
1803540

OGŁOSZENIE DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU

1. ODBYWAJĄCYCH STAŻ W SIERPNIU

 

Uczniowie, którzy będą odbywali staż w sierpniu proszeni są o zgłoszenie się do biura projektu w sali nr 41 w dniach 28 i 29 lipca w godz. 8.00 – 11.00 w celu odebrania niezbędnej dokumentacji: dzienniczka stażu, informacji dot. miejsca stażu oraz odzieży ochronnej (dla kilku uczniów z TS i TB).

W dniach 1 i 2 września należy złożyć w biurze projektu dokumenty potwierdzające odbycie stażu: wypełniony dzienniczek stażu z oceną opiekuna stażu oraz dokument dot. zwrotu kosztów dojazdu wybranym środkiem transportu (na biletach muszą być podane miejscowości wyjazdu i przyjazdu). W tym dniu każdy uczestnik wypełni krótką ankietę ewaluacyjną, krórą otrzyma w biurze projektu. Przelew należnych środków nastąpi dopiero po przedstawieniu poprawnie wypełnionej dokumentacji.

 

2. ODBYWAJĄCYCH STAŻ W LIPCU

 

Uczniowie, którzy odbywają staż w lipcu proszeni są o złożenie dokumentów potwierdzających odbycie stażu: wypełnionego dzienniczka stażu z oceną opiekuna stażu oraz dokumentu dot. zwrotu kosztów dojazdu wybranym środkiem transportu (na biletach muszą być podane miejscowości wyjazdu i przyjazdu) w dniach 4 i 5 sierpnia w godz. 8.00 – 12. 00 w biurze projektu w sali nr 41. W tym dniu każdy uczestnik wypełni krótką ankietę ewaluacyjną, krórą otrzyma w biurze projektu. Przelew należnych środków nastąpi dopiero po przedstawieniu poprawnie wypełnionej dokumentacji.