^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga 

Certyfikaty

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
824819

Salon Maturzystów Perspektywy 2019

Ponad połowa przyszłorocznych maturzystów Zespołu Szkół technicznych w Janowie Lubelskim pod opieką nauczycieli Bartosza Szabata oraz Cecylii Suchora wzięła udział w kampanii Salon Maturzystów Perspektywy 2019. 27 września Salon odbywał się w jednym z największych ośrodków akademickich naszego kraju na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Młodzież mogła zapoznać się z ofertą uczelni wyższych z terenu całej polski, mogli też wziąć udział w wykładach wygłaszanych przez ekspertów OKE na temat maturalnych zawiłości i procedur. Każdy z uczniów otrzymał darmowy egzemplarz Informatora. „Informator dla Maturzystów 2020” to najpełniejszy zbiór informacji dla uczniów, którzy wkrótce staną się kandydatami na studia. Czytelnik znajdzie w nim kompletną informację o ofercie uczelni na rok akademicki 2020/21 wraz z zasadami przyjęć, szczegółowym wykazem kierunków studiów i bazą teleadresową.

Jeżeli jesteś przyszłorocznym maturzystą i z jakiegoś powodu nie mogłeś jechać z nami, nic straconego, zachęcamy do lektury informatora i ulotek, które nauczyciele przekazali bibliotece w ZST w Janowie Lubelskim.

Szabat Bartosz